מועדון הדיבייט הליברלי

 

שולמנים – בואו לשפר את יכולות המכירה שלכם!

 

 

"שולמן Academy" בשיתוף "מועדון הדיבייט הליברלי" מזמינים אתכם להצטרף למחזור חדש של הקורס המקיף והמעמיק ביותר בישראל לויכוח תחרותי ורטוריקה במחיר מיוחד!

 

בתום הקורס תמשיכו להיות חלק ב"מועדון הדיבייט" ותמשיכו לתרגל את היכולות שצברתם.

 

 

מה זה דיבייט?

דיבייט הוא ספורט אינטלקטואלי, מעין "קרוספיט למוח" בו מתחרים המשתתפים על היכולת לשכנע בכל נושא ועמדה נתונים. מעבר להנאה מהניסיון לשכנע טוב יותר מהיריבים בשלל נושאים רלוונטיים ואקטואליים, הדיבייט משפר בצורה דרמטית כישורי הבעה, חשיבה ביקורתית, יכולת להבחין בין עיקר לתפל ולמקד מסרים, עמידה מול קהל, התמודדות עם שאלות והתנגדויות בזמן אמת, ויכולת אלתור ו״חשיבה על הרגליים״.

למה כדאי לכל עצמאי ללמוד את יסודות הדיבייט?

בקורס הדיבייט נלמדים הכלים והשפה לתקשר ולשכנע לקוחות וקולגות, לשפר את יכולות העמידה מול קהל ולשפר את מכירות העסק. 

הכי כדאי ומשתלם ללמוד דיבייט בשולמן אקדמי

כל מפגש של הקורס נמשך 4 שעות וכולל שיעור עיוני המקנה כלים רטוריים שונים, ולאחריו תרגול דיבייט בו ישתתפו כל הנרשמים ויקבלו פידבק מיידי המאפשר להשתפר משבוע לשבוע. בין היתר ההכשרה כוללת שיעורים בנושאים: 

מבנה הנאום, נטלי ההוכחה ובחירת טיעונים, הפרכת טיעונים, מבנה טיעון ושרשור לוגי. 

הקורס נפרס על פני 12 מפגשי מועדון, שיתקיימו במתחם WeWork שרונה מרקט בת״א – המציע חדרי ישיבות וכן כיבוד ושתייה – או באופן היברידי דרך הזום.


ההכשרה מועברת על ידי צוות דיבייטורים עטורי שבחים ובעלי הישגים בינלאומיים כדוברים, כשופטים וכמאמנים. בראשם מוניקה פורמן – מאמנת הדיבייט של אוניברסיטת בר-אילן והאוניברסיטה הפתוחה שאימנה אלופי עולם לשעבר, מרצה לרטוריקה מאוניברסיטת בן-גוריון, יועצת פרזנטציה שהדריכה בין היתר במסגרות כמו תוכנית תלפיות, כיתות מחוננים, עובדי גוגל ישראל ועוד. 


נוסף לכך, המועדון מציע מסגרת חברתית נעימה עבור אנשים מעניינים ומתעניינים שרוצים להרחיב את הדעת, ושזוכים לעבוד יחדיו ולהתחרות אלה באלה משבוע לשבוע. בוגרי הקורס מוזמנים כחברי מועדון להגיע לתרגולים גם במועדי המפגשים העתידיים. 
עלות הקורס היא 3000 ₪ + מע"מ 

לחברי קבוצת "אני שולמן" הנחה של 10% 

לחברים המשלמים דמי חבר בחל"צ אני שולמן הנחה של 500 ₪ + מע"מ

מחכים לראותם במפגש הפתיחה להכרות והסברים אחרי החגים ב- 18/10/21 !

לקבלת פרטי הקורס ולהרשמה לחצו כאן:

לינק להרשמה

*נציג יחזור אליכם בזמן הקרוב

עוד לא חברים באני שולמן? חבל... זה ממש משתלם. לחצו על הבאנר והצטרפו