דואגים לעתיד המשפחה

💡הקרן למען העצמאים (חל"צ אני שולמן) מזמינה אתכם לקורס תכנון פיננסי 

בואו ללמוד לנהל את ה"עושר המשפחתי" ולהבין כיצד לקבל החלטות פיננסיות נכונות שיובילו לשקט כלכלי בעתיד! 

על מה נדבר? 
✔️ניהול כלכלי של התא המשפחתי – אחד המשאבים העיקרים של המשפחה הינו ההכנסות מעבודה. תכנון תקציב מתאים הינו הצעד הראשון לחופש פיננסי ולהשגת מטרות חיים.
✔️תכנון פרישה אפקטיבי – בתקופה בה תוחלת החיים מתארכת, והחיים בפרישה עומדים על כ 20 שנה בממוצע, קיימת חשיבות גדולה לתכנון נכון של משיכת כספים וצריכת כספים פנסיוניים שנצברו בשנות הפרישה.
✔️ניהול השקעות מבוסס מטרה – ההבנה כי מטרת הכסף שנצבר איננה לטובת השגת תשואה מקסימלית ("להכות את השוק"), אלא הינה לטובת מימוש יעדי חיים של המשפחה. הבנה זו הינה הבסיס לבניית וניהול אסטרטגיית השקעה התואמת את מטרת ההשקעה.
✔️עולם החיסכון הפנסיוני – הנכסים הפנסיוניים, ברוב המקרים יהוו את המשאב העיקרי של המשפחה בתקופה שלאחר הפרישה. הבנת וניהול נכון של הנכסים הפנסיונים עשויה להסתכם באלפי שקלים בפרישה.

את הקורס תעביר אלקנית עוז:
מייסדת חברת LIFE GOALS לתכנון פיננסי, מנהלת תחום הפרישה ומתכננת פיננסית בכירה. בין תפקידיה הבכירים ניהלה את אגף הייעוץ הפנסיוני בבנק מזרחי טפחות, שימשה כמנכ"לית איילון גמל, כיהנה כדירקטורית באיילון פנסיה וכן דירקטורית מטעם בנק מזרחי במסלקה הפנסיונית. בעלת רישיון ייעוץ פנסיוני, תואר B.A במנהל עסקים ו-30 שנות ותק בשוק הפנסיוני, מרצה בכירה בתחום הפרישה.

מבנה הקורס:
4 מפגשים פרונטליים (אפשרות להשתתפות דרך ה-ZOOM) בני שעתיים כל אחד.

📌מתי? ב-8.6 מפגש ראשון, 15.6 מפגש שני, 22.6 מפגש שלישי, 29.6 מפגש רביעי, בין השעות 19:00-21:00📌

🚩הקורס בעלות 450 ש"ח לחברים ו-650 ש"ח לאורחים
🚩🚩הנרשמים דרך הזום יקבלו קישור בסמוך למפגש הראשון